Kategória: Revlon

Podkategórie

Revlon Uniq One

Prípravky Uniq one regenerujú vaše vlasy. Unikátny a jedinečný sú vďaka tomu, že okrem regeneračných účinkov poskytujú vlasom hneď niekoľko ďalších účinkov, ktorých by ste museli dosiahnuť použitím ďalších prípravkov.

Revlon Re/Start

Objavte nový spôsob starostlivosti o vlasy! Rad RE/START v sebe spája to najlepšie zo starostlivosti o pokožku a výskumu vlasového vlákna s cieľom zamerať sa na špecifické potreby vlasov. Každý rad obsahuje exkluzívnu kombináciu ingrediencií s prokazatenou účinnosťou. Vyberte tú správnu starostlivosť pre váš typ vlasov!

Revlon Equave

Revlon Professional Equave - preslávená a exkluzívny rad produktov so špeciálnym ochranným zložením a extraktom zo zeleného čaju, grepu a ginko biloby pre ochranu vlasov voči voľným radikálom. Aktívne ochranné zloženie spolu s filtrami UVA / UVB obnovujú prirodzenú štruktúru vlasov. Vlasy sú výborne chránené, hydratované a kutikula vlasov je uhladená a uzavretá. Spojením dvoch fáz získajú pri každej aplikácii späť hydratáciu, ochranu a krásu. Okamžite viditeľný výsledok už od prvej aplikácie.

Revlon Style Masters

Doprajte si profesionálny styling, ktorý vám každý deň pomôže vyjadriť vaše pravé ja. Revlon Professional Style Masters je nová línia stylingových produktov, vďaka ktorej ľahko pretvoríte váš účes a hravo dosiahnete akéhokoľvek vzhľadu pre akúkoľvek udalosť. Vďaka tomu môžete meniť štýl podľa nálady a byť každý deň tým, kým chcete byť.

Revlon Nutri Color

Revlon Professional vás vyzýva k novému pohľadu a kreatívnemu používanie farieb vo vrstvách. Predstavuje Nutri Color Filters - unikátna ošetrujúce koktail 3 v 1 pre intenzívnu farbu, starostlivosť a lesk. Jedná sa priame farbenie vo forme masky s obsahom iontových pigmentov, ktoré zaručujú vynikajúcu priľnutie pigmentov k vlasom pre okamžitý a intenzívny efekt.

Revlon Revlonissimo

Rad Revlon Professional Revlonissimo je zameraná na profesionálne produkty pre starostlivosť o Vaše vlasy.

Eksperience hnedý

Eksperience™ Sun Pro ponúka komplexný rad produktov pre vlasy, ktoré sú vystavované škodlivému vplyvu slnka, chlóru alebo soli. Prípravky sú plné aktívnych ingrediencií a výťažkov, ktoré vlasy intenzívne vyživujú, hydratujú a poskytujú ochranu pred poškodením a dehydratáciou.  

Eksperience žltý

Hydratačný rad pre revitalizáciu suchých a poškodených vlasov. Vďaka jedinečnému zloženiu s obsahom morskej riasy, bohaté na minerály, už vás nemusí dlhšie trápiť poškodenia, lámanie, štiepenie koncov alebo pocit chemlonu. Hydratované vlasy plné lesku už nemusí byť len vaším snom. S produktmi z radu Hydro Nutritive dosiahnete vysnívaného vzhľadu vlasov ľahko a nastálo.  

Eksperience biely

Rednúce vlasy si zasluhujú pozornosť a okamžitú pomoc. Preto Revlon prichádza s radom Anti Hair Loss s produktmi s obsahom hydrolyzovanej morské riasy Rhodophycea algae, ktorá okamžite dodá pokožke potrebné minerály, vďaka ktorým budú vlasy opäť elastické, na pohľad zdravé, chránené pred poškodením. Adstringentné efekt pomáha sťahovať vlasy v oblasti korienka, čím bráni predčasnému vypadnutiu vlasov.

Eksperience zelený

Rad Sebum Control je určená špeciálne pre potreby rýchlo sa mastiacich vlasov. Aktívne ingrediencie účinne regulujú nadmernú tvorbu mazu a vlasy môžu byť opäť "ako nové", so sviežim pocitom ľahkosti a čistoty.  

Eksperience bordový

Keď má farba tendenciu blednúť, treba ju chrániť a oživiť! Preto Revlon Professional prichádza s radom Eksperience Color Protection špeciálne navrhnutou pre farbené vlasy. Starostlivosť Color Protection oživí farbu a dodá jej potrebnú ochrannú bariéru proti vyblednutiu a vymívání až na 5 umytí! Takže vaša farba bude neustále ako v deň farbenia.

Eksperience oranžový

Rad Wave Remedy, špeciálne vytvorená pre potreby vlnitých vlasov, ktoré si často žijú vlastným životom a sú len ťažko zvládnuteľné. Produkty pomáhajú vlasy skrotiť a udržať kontrolu vďaka hĺbkové hydratáciu. Vlhké prostredie potom nemá šancu a vlasy sú stále upravené, bez krepovateni.  

Eksperience modrý

V priebehu rokov sa pokožka hlavy stáva citlivejšou a ľahko podráždená, zatiaľ čo vlasy vyzerajú stenčené, jemnejšia, krehkejšia a náchylné na poškodenie. Riešením sú produkty radu Eksperience Denso Pre s bohatým zložením, obsahujúce morské riasy plné minerálov, perlový extrakt či hydrolyzovaný keratín pre obnovu vitality, zdravého lesku, objemu, sily a hydratácia, ktorá sa vplyvom rokov vytratila a vlasy sa tak stali náchylnejší k lámanie. 

Eksperience strieborný

Talassotherapy (z gréckeho slova thalassa, v preklade more) je terapia, založená na systematickom užívaní morskej vody, ktorá má mimoriadne priaznivé účinky na vlasy aj pokožku.

Eksperience esenciálne oleje

Talassotherapy (z gréckeho slova thalassa, v preklade more) je terapia, založená na systematickom užívaní morskej vody, ktorá má mimoriadne priaznivé účinky na vlasy aj pokožku.